HAKKIMIZDA

Capella Logistics olarak hızlı ve güvenilir servis anlayışı ile müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz. Karayolu taşımacılığında daha etkin, intermodal taşımacılıkta daha uygun maliyetli, havayolunda daha organize, minivan taşımacılığında ise oldukça hızlı taşımalar gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin parsiyel ve komple taşıma ihtiyaçlarına yönelik olarak hem ithalat hem de ihracat taşımaları için düzenli servisler sunuyoruz. Alanında deneyimli ekiplerimiz müşterilerimize operasyon boyunca bilgilendirmeler yaparak her türlü soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda hızlı ve uygun navlun teklifleri sunarak müşterilerimizin rekabet koşullarında bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

Operasyonlarımızı Türkiye’nin İstanbul şehrindeki merkez ofisimizden yürütüyoruz. Aynı zamanda Bulgaristan’ın Shumen şehrindeki ofisimiz aracılığıyla da Avrupa taşımalarımızı organize ediyoruz. Farklı türdeki araç ve ekipman çeşitlerimiz, yaygın tedarikçi ağımız ve kalite standartlarına operasyon yönetimlerimiz ile önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyet oluyor. Verdiğimiz tüm hizmetlerde hasarsızlığa ve güvenliğe önem veriyor ve bunu sertifikalarımızla destekliyoruz. Dijital altyapımızı da sürekli güncel tutuyoruz.

Rosalina william

Founder

10

Yılı Aşkın Deneyim

HEDEFLERİMİZCapella Logistics olarak daima;

lojistik hizmetlerimizi geliştirmeye,

farklı sektörlerdeki şirketlere de hizmet vermeye,

tüm müşterilerimiz tarafından ilk tercih edilen şirket haline gelmeye,

kalitemizi ve servis avantajlarımızı en üst seviyede tutmaya odaklanıyoruz.Bizi de bu hedefler ileriye taşıyor!

News

NEWS FEEDS

News

Sponsors

Our Sponsors

Sponsors

Intro Video

What we can do for you